střelnice AKIM Znojmo

 

střelnice

Vážení návštěvníci střelnice, sledujte, prosím, termíny konání střeleckých soutěží. V případě probíhající soutěže je střelnice pro střelbu veřejnosti uzavřena!!!

Veškeré případné změny provozu střelnice nebo jednotlivých střelišť (s vyjímkou vypsaných soutěží, ty jsou uvedeny v záložce "Akce"), budou uvedeny s předstihem na této stránce. Pokud zde nebude uvedeno jinak, platí standartní "Provozní doba". Střelnice je otevřena i v případě státního svátku a pracovního volna, pokud se shodují s provozní dobou.

Zveme všechny zájemce o členství v nově vznikajícím střeleckém klubu SK AKIM Znojmo na střelnici, kde se můžete seznámit s podmínkami členství v klubu, stanovami a směrnicemi spolku.
Členství bude mít dvě varianty, a to "aktivní" - pro střelce, kteří se chtějí aktivně podílet na fungování klubu a využívat naplno výhod členství na střelnici a "pasivní" pro ty, kterým čas nebo cokoli jiného nedovoluje se naplno věnovat soutěžím, společným tréninkům atd., ale chtějí být ve střelecké organizaci vedeni a využívat výhod vstupu na střelnici.

Nabídka

- PRODEJ ZBRANÍ A STŘELIVA

- DÁRKOVÉ POUKAZY NA ZÁŽITKOVOU STŘELBU

- PŘÍPRAVA NA ZKOUŠKY NA ZBROJNÍ PRŮKAZ

- PERMANENTKY NA ROK 2019

     Nabízíme možnost využití venkovních prostor k různým společenským soukromým i firemním akcím. Pořádání střeleckých i nestřeleckých akcí.
     Střelba je možná i bez zbrojního průkazu, pod dohledem instruktora. Lze využít např. k získání praxe se zbraněmi, uspořádání střelecké soutěže s ostrými zbraněmi i pro nestřeleckou veřejnost, či jen tak pro zábavu. Samozřejmostí je i vystavení
dárkového poukazu na střelbu dle domluvy.

     Na naší střelnici je možná příprava na praktickou část zkoušky k získání zbrojního průkazu. Příprava obsahuje zásady bezpečné manipulace se zbraní a střelivem. Dále pak rozborku a sborku zbraní používaných při zkoušce a praktickou střelbu z těchto zbraní. To vše pod dohledem zkušeného instruktora.     

      Na rok 2019 je možno zakoupit permanentku na deset nebo dvacet vstupů. Cena permanentky na deset vstupů je 1.300,-Kč, cena permanentky na     dvacet vstupů je 2.400,-Kč.
     Permanentka platí pro jednorázový, denní vstup, který je v rámci provozních hodin časově neomezený.
     Majitel permanentky, která je registrovaná na jméno, má možnost si vzít s sebou jednu osobu, které bude vstup na střelnici taktéž označen. Případné další osoby budou zpoplatněny dle platného
ceníku střelnice.

     Střelcům je k dispozici:

- brokové střeliště Lovecké kolo (skeet)

- kulová střelnice 100m pro střelbu z dlouhých zbraní

- kulová střelnice 50m pro střelbu z dlouhých i krátkých zbraní

- tři pistolové střelecké boxy pro nácvik praktické střelby

 

Prodej zbraní a střeliva dle aktuálních cen a po předložení zbrojního

průkazu.

     Možnost zapůjčení zbraní (brokovnice, pistole, malorážky, pušky)

AKIM CZ s.r.o., střelnice Znojmo - Oblekovice AKIM CZ s.r.o., střelnice Znojmo - Oblekovice AKIM CZ s.r.o., střelnice Znojmo - Oblekovice AKIM CZ s.r.o., střelnice Znojmo - Oblekovice AKIM CZ s.r.o., střelnice Znojmo - Oblekovice AKIM CZ s.r.o., střelnice Znojmo - Oblekovice AKIM CZ s.r.o., střelnice Znojmo - Oblekovice AKIM CZ s.r.o., střelnice Znojmo - Oblekovice