střelnice Znojmo - Oblekovice

čtyřkolky

Nabídka

PŮJČOVNA

 

ČTYŘKOLEK

 

ZRUŠENA !!!

 

Nabízíme Vám možnost zapůjčení čtyřkolky pro jízdu cestami, necestami. Poskytneme stroj na Vámi pořádané firemní akce i několikadenní výlety za dobrodružstvím s přáteli, předplaťte jízdu jako dárek k narozeninám nebo jiné slavnostní události.

     Pro všechnay zájemce je k dispozici i vlastní, cca 400m dlouhá dráha, v areálu střelnice.

    
Pro dospělé jsou k zapůjčení připraveny sportovně-užitkové čtyřkolky ACCESS MAX4, s automatickou převodovkou, zpátečkou, elektrickým startérem a lehce dostupnými ovládacími prvky. Velmi snadné ovládání tohoto stroje zvládnou i ženy.

     Pro děti jsou k dispozici malé čtyřkolky, které jsou opět s automatickou převodovkou a elektrickým startérem. Navíc je možné, pokud se vám dítko rozjede kam vy nechcete, tuto čtyřkolku vypnout dálkovým ovladačem.

     Všechny čtyřkolky pro dospělé jsou vybaveny pro provoz po veřejných komunikacích, s registrační značkou, dvoumístné. Pro jízdu mimo areál střelnice, je nutný platný řidičský průkaz skupiny B.

Samozřejmostí je vystavení poukazu na pronájem čtyřkolky, jako dárku k narozeninám či jiným příležitostem.

AKIM CZ s.r.o., střelnice Znojmo - Oblekovice AKIM CZ s.r.o., střelnice Znojmo - Oblekovice AKIM CZ s.r.o., střelnice Znojmo - Oblekovice